Lama mobile rozjíždí provizní program

Reklama

Pokud máte zájem, můžete si příjemně přivydělat doporučováním služeb virtuálního operátora Lama mobile. Bez ohledu na to, zda patříte mezi jeho zákazníky, si můžete přijít na 20% provizi z faktur vámi doporučených zákazníků.

Abyste mohli začít vydělávat, musíte se zaregistrovat na webu www.vydelavejslamou.cz. Následně pak můžete propagovat služby virtuálního operátora mezi svými známými, známými svých známých i zcela neznámými lidmi. Kdykoliv ulovíte nějakou tu ovečku, zadáte její kontaktní údaje na výše uvedené stránce včetně tarifu, na kterém jste se s dotyčným či dotyčnou dohodli.

Následně operátor telefonicky kontaktuje nového zákazníka a vyřídí s ním veškeré smluvní náležitosti. Vy pak budete každý měsíc dostávat 20 % z toho, co zákazník u Lama mobile provolá (počítáno z částky bez DPH). Pokud jste kromě toho i sami zákazníky Lama mobile, dostanete navíc další odměny v podobě služeb zdarma. Za pět doporučených zákazníků je to 50 SMS měsíčně zdarma, za 10 doporučených zákazníků si můžete vybrat, zda chcete 150 MB dat nebo 100 SMS zdarma.

Reklama