Lama Mobile upozorní zákazníky na snížení ceny

Reklama

Virtuální operátor Lama Mobile zavádí novou službu, která zpříjemní život všem zákazníkům s tarifem Férová Lama. Upozorní je totiž formou textové zprávy v okamžiku, kdy se díky své útratě přesunou do pásma s nižšími cenami.

Lama Mobile má speciální tarif nazvaný Férová Lama. Ten ve své standardní podobě nabízí volání za 2,90 Kč/min, což je nad běžnou úrovní virtuálních operátorů. Pokud ale měsíčně provoláte více než 150 minut, sníží se cena na 2,00 Kč/min, a to i u minut, které jste již provolali. Další hranice byla stanovena na úrovni 350 minut; jakmile ji překročíte, zlevní vám Lama Mobile všechny dosud provolané minuty na 1,00 Kč/min.

Lama Mobile Férová Lama

Tarif v prodeji ano
Typ tarifu Tarif s měsíčním paušálem
Úvazek, výše paušálu 0 měsíců, 0 Kč
Volné jednotky
Volání do vlastní sítě (špička/mimo špičku) 2,90 Kč/min / 2,90 Kč/min
Volání do pevné sítě (špička/mimo špičku) 2,90 Kč/min / 2,90 Kč/min
Volání do cizí sítě (špička/mimo špičku) 2,90 Kč/min / 2,90 Kč/min
SMS, MMS 1,50 Kč, 5 Kč
Doplňující informace Po provolání 150 minut měsíčně se cena (i na provolané minuty) snižuje na 2 Kč/min, po provolání 350 minut na 1 Kč/min

Nově získají zákazníci v okamžiku, kdy překonají 150 nebo 350 minut, informační textovou zprávu. Díky tomu budou mít přesný přehled, za jakou sazbu právě teď volají. Lama Mobile navíc nabízí sekundovou tarifikaci od samého počátku hovoru, což zdůvodňuje tím, že 70 % hovorů skončí během první minuty, a slevu za odběr energie od sesterské společnosti Lama Energy.

Reklama