Lavina levných mobilů nejen pro seniory [preview]

Reklama

Hledáte levný mobil na rozbití, chcete hlavně volat nebo vybíráte mobil pro seniory? Máme v redakci tři levné kousky značek Winner a Swissvoice, které vyhovují cenou, přehlednou klávesnicí, jednoduchou obsluhou, mají i LED svítilny.

Recenze mobilů momentálně připravujeme, prozatím nabízíme fotogalerii přístrojů se základními údaji a cenou.

Swissvoice MP40

Mobil zaujme véčkovou konstrukcí s velkými tlačítky. V balení najdete elegantní stojánek a sluchátka. Na horním krytu najdete signalizační diody. Dokonce tu funguje LED svítilna a 0,3Mpx fotoaparát. Určitě potěší barevný TFT displej a taktéž microSDHC slot pod baterií.

Swissvoice MP40 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Winner WG11

Jak je vidět z fotek, opět tu vládnou velká tlačítka. Ani senioři nepřijdou o barevný TFT displej, mobil váží jen 89 g. Posuvník na boku aktivuje hned trojitou LED svítilnu, nechybí ani SOS tlačítko a 2Mpx fotoaparát, jehož využití podpoří slot microSDHC. Mobil prodává také O2 za 1 095 Kč v e-shopu.

Winner WG8

Jednoduchý telefon překvapivě obsahuje GPS modul. Naopak postrádá fotoaparát a slot na karty. Na svícení tu je jediná LED. Snadnou obsluhu zajistí vystouplá tlačítka a směrová klávesa pod barevným displejem. Mobil prodává také O2 za 1 395 Kč v e-shopu.

Reklama