Leagoo Elite 4: do třetice čínské

Reklama

Černý nebo bílý, v každém případě s podporou LTE a za cenu něco málo přes 3 000 Kč. Takový je nový Leagoo s Androidem 5.1, který již můžete koupit v našich obchodech.

LeagooElite4_1

Leagoo Elite 4 je po modelech Elite 2 a Elite 3 třetím členem rodiny Elite. Zjednodušeně řečeno nabízí LTE podporu za skvělou cenu a přitom si užijete pohodlí velkého 5palcového displeje. Konstrukce může být bílá nebo tmavá, v obou případech kombinuje stříbný rámeček  ahladkou přední stěnou se senzorovými tlačítky a IPS displejem.

LeagooElite4_2

Dispej poskytuje nižší rozlišení 540 × 960 bodů, na něm se odehrává prostředí Androidu 5.1 pod taktovkou 4jádrového procesoru 1 GHz a 1 GB RAM. Výkonu není moc na rozdávání, slabou náplasí je 16 vnitřní paměti, nemmusíte hned řešit kartu microSD. Pro focení pracuje zadní 8Mpx snímač nebo přední kamera 5 Mpx. Samozřejmostí je dual SIM podpora a potěší rozhodně podpora LTE všech českých pásem pro rychlá data. Pro úplnost dodávám rozměry 141 × 71 × 9 mm a hmotnost 137 g. Kapacita baterie ukazuje 2 400 mAh. Telefon koupíte již nyní za 3 190 Kč, součástí je bohaté příslušenství, třeba kryt,yp ouzdro, sluchátka, baterie…

 

Reklama