Lednové slevy u T-Mobilu

Reklama

T-Mobile představil řadu zajímavých lednových akcí. Těšit se můžete na dotace na telefony Samsung, tarifní zvýhodnění na novou značku Oppo a dotaci na celé portfolio Apple.

Oblíbená značka Samsung nabídne v lednu tarifní dotace na kompletní portfolio modelů. Zákazníci se mohou těšit na model Samsung Galaxy A12 32GB, který s tarifem Neomezeně 5G L s výhodou pořídí již za 1 Kč. Fanouškovskou edici chytrého telefonu Samsung Galaxy S21 5G s tarifem Neomezeně XL s výhodou pak bude možné zakoupit za pouhých 13 499 Kč.

Nabídku mobilních telefonů rozšíří značka Oppo, která přinese hned několik atraktivních nabídek. Model Oppo A16s s tarifem 8GB Plus získají zákazníci při nákupu na webu nebo v aplikaci už za 1 Kč. Zvýhodněné budou také modely Reno 5Z a Reno 5 5G. K dispozici je jen omezené množství kusů, proto se vyplatí s nákupem neváhat.

Na své si přijdou také fanoušci značky Apple. I v lednu mohou využít nabídku tarifních dotací na kompletní portfolio, a to včetně novinky v podobě iPhone 13. Tarifní dotace se vztahuje i na chytré hodinky Apple Watch SE & 6 GPS + Cellular.

Reklama