Leitz Complete: povedený stojánek pro tablet i mobil [test]

Reklama

Stylový a především funkční stojánek Leitz skvěle poslouží pro uchycení tabletu i telefonu. Designově vydařený výrobek obsahuje pogumované neklouzavé části a ještě umožňuje natáčení do stran. Co si přát víc?

LeitzComplete_1LeitzComplete_2LeitzComplete_3LeitzComplete_4

Stojánek Leitz Complete vás bude hodně bavit. Líbit se vám budou elegantní linie s pogumovaným povrchem a barevně odlišenými prky. Konstrukce stojánku umožňuje opření tabletu nebo telefonu a to hned ve více polohách. Využít lze zarážku na jedné straně, nebo tablet odložíte na horní stranu. Díky gumové zelené liště tablet nesklouzne a vy jej budete mít skvěle na očích.

LeitzComplete_5LeitzComplete_6LeitzComplete_7LeitzComplete_8

Telefon lze takto umístit také, navíc se vejde do prohlubně uprostřed, tedy další poloha. Původně je tento prostor určen na odložení drobností, sponek apod. Stojánek je vespod vybaven otočnou kulatou základnou. Opět s neklouzavou lištou, navíc se dá v jednom bodu zafixovat cvaknutím, takže se tablety nebo mobily nebudou točit stále dokola.

LeitzComplete_12LeitzComplete_11LeitzComplete_10LeitzComplete_9

 

Stojánek Leitz udělal skvělý dojem. Líbí se mi použitelnost pro telefony i tablety, jeho stabilita, neklouzavost a nabídka více možností naklonění zařízení! Stojánek stojí 390 Kč a koupíte jej například u Sunnysoftu.

Stojánek Leitz Complete na produktovém videu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=UvT-HsHji_Q

 

Reklama