Lenovo představilo na CESu spoustu novinek

Reklama

Čínská společnost Lenovo představila na veletrhu CES celou řadu novinek. Dnes se podíváme na telefon P90, variantu Vibe X2 Pro, přídavný blesk Xtension Selfie Flash a náramek Vibe Band VB10.

Lenovo P90

Telefon Lenovo P90 je vybaven 64bitovým procesorem Intel Atom a pětipásmovým modemem Intel. Díky tomu zvládá LTE-Advanced FDD a TDD, což v praxi znamená, že dosahuje „neuvěřitelné rychlosti zpracování dat“. Jednoduše řečeno – dokáže vymáčknout ze sítí mobilních operátorů maximum. Datové přenosy samozřejmě kladou vysoké nároky na kapacitu baterie, proto má Lenovo P90 akumulátor s kapacitou 4 000 mAh. Displej dostal do vínku úhlopříčku 5,5″ a jemnost 400 ppi. Díky tomu budou skvěle vypadat třeba fotky z 13Mpx fotoaparátu nebo 5Mpx čelní kamery.Lenovo P90 bude k dispozici v bílé, černé nebo červené.

Lenovo_P90

Limitovaná edice Lenovo Vibe X2 Pro

Další novinkou z CESu je limitovaná edice Vibe X2 Pro s vylepšeným designem. Na první pohled zaujme elegantním, lehkým a plně kovovým tělem s vrstveným desginem. Displej má úhlopříčku 5,3″ a procesor Qualcomm Snapdragon osm jader.

Lenovo_Vibe _X2_Pro

Přídavný blesk Lenovo Vibe Xtension Selfie Flash

Pokud rádi fotíte bleskem, určitě vás nadchne přídavný blesk Xtension Selfie Flash. Zvládne osvítit celou stovku autoportrétů na jedno nabití. Stačí ho zapojit do konektoru pro sluchátka a nechat telefon, aby správně synchronizoval okamžik focení. Přesně v ten správný čas pak osvítí váš obličej osmi difuzními LED diodami, což vede k vytvoření brilantních a přirozeně vypadajících záběrů jak venku, tak i uvnitř a ostatně i všude jinde.

Lenovo_Selfie_Flash

Náramek Lenovo Vibe Band VB10

Hitem poslední doby je nositelné příslušenství, ani Lenovo proto nemůže zůstat pozadu. Náramek Vibe Band VB10 je vybaven displejem s elektronickým inkoustem, spojením bluetooth, fitness funkcemi, upozorněními z telefonu a voděodolností. Na jedno nabití vydrží celý týden.

Lenovo_Vibe_Band

Uživatelé mohou přijímat okamžitá upozornění – na hovory, SMS, Facebook, Twitter, WeChat a další – na ostrém displeji s místem až pro 150 znaků, zatímco fitness funkce a sledování úrovně fitness aktivit pomáhají uživatelům soustředit se na své cíle v oblasti zdraví. Lenovo Vibe Band VB10 pracuje s mobilním zařízením Android nebo iOS a jeho cena je 89 dolarů (asi 2 200 Kč s daní).

Reklama