Lenovo uvádí na trh dvě novinky: Lenovo S90 a P70 [preview]

Reklama

V průběhu února se na českém trhu začnou prodávat dva nové telefony Lenovo. Oba se chlubí operačním systémem Android, vysokým výkonem, kvalitními fotoaparáty a podporou datových sítí LTE.

Lenovo S90

Lenovo S90 je mobil s pětipalcovým displejem, čtyřjádrovým procesorem a 2GB operační pamětí RAM. Takříkajíc o styk s uživatelem se stará operační systém Android 4.4 KitKat. Zvláštní zmínku zaslouří oba fotoaparáty. Je vidět, že Lenovo se veze na vlně obliby selfies.

Lenovo_S90_1

Přední 8Mpx fotoaparát s pevným ohniskem, vysokou světelností a bleskem využijí hlavně lidé aktivní na sociálních sítích, kteří rádi pořizují selfie. Vysokou kvalitu zajistí fotkám také BSI senzor. Zadní 13Mpx fotoaparát je vybaven automatickým ostřením a LED bleskem spolu s PureCel senzorem pro dokonalé fotografie.

Lenovo_S90_2

Mobil zvládne dvě SIM karty a podporuje datové sítě LTE. Lenovo S90 seženete v průběhu února za cenu od 9 499 Kč.

Lenovo P70

Hlavním lákadlem telefonu Lenovo P70 je velká výdrž. Jeho baterie má kapacitu 4 000 mAh, což vís uchrání od cesty k nabíječce po dobu přibližně tří dnů. Podstatná část baterie může být nabita během jedné hodiny, a pokud potkáte někoho, kdo nebyl při volbě telefonu s výdrží tak šťastný, můžete mu poskytnout část své energie.

Lenovo_P70

Dlouhá výdrž ovšem není na úkor výkonu. Lenovo P70 je vybaveno osmijádrovým procesorem a 2GB pamětí RAM. Displej vyrostl na přiměřených 5″ a fotoaparáty dosáhly rozlišení 5 (čelní) a 13 Mpx. Mobil samozřejmě podporuje všechny datové sítě až po nejmodernější LTE, k tomu zvládne pracovat se dvěma SIM kartami.

Lenovo P70 bude v prodeji od února za cenu 6 499 Kč.

Reklama