Levná a s LTE: Sony Xperia E4g

Reklama

Sony vylepšilo nedávno představený levný model Xperia E4 o datové sítě LTE. I v novém LTE modelu Xperia E4g zůstává zachována nízká cena, zajímavý design a funkční výbava mobilu střední třídy.

Sony Xperia E4 je chytrý mobil s operačním systémem Android, výdrží až dva dny a podporou bezkontaktního placení přes LTE. Spousta propracovaných detailů (hliníkové startovací tlačítko, precizně vybroušené jako diamant, a charakteristický kroužek objektivu fotoaparátu z nerezové oceli), displej i zadní kryt odolné proti poškrábání.

Sony_Xperia_E4g_3Sony_Xperia_E4g_1

 

Celé tělo je elegantně prohnuté, díky čemuž mobil lépe padne do ruky. Nabízí se v klasické černé a bílé barvě, ale díky uživatelsky nastavitelným barevným schématům, krytům a příslušenství v široké paletě odstínů ji můžete po všech stránkách přizpůsobit svému osobnímu stylu. Podrobnosti hledejte přímov našem původním preview.

Sony_Xperia_E4g_2

Ke všem těmto vymoženostem přidal výrobce podporu sítí LTE. Sony Xperia E4g se bude prodávat za 129 eur, což po přepočtu na koruny a přidání daně činí přibližně 4 300 Kč.

Reklama