Levná Nokia za polovic: Pořiďte babičce nový mobil

Reklama

Pokud nesháníte špičkově vybavený smartphone a chcete potěšit například babičku novým telefonem, zbystřete pozornost. Jeden z nejjednodušších modelů od Nokie v posledních týdnech zlevnil takřka na polovinu. A to už se vyplatí.

Řeč je o mobilním telefonu Nokia 1280. Jedná se o velmi jednoduchý přístroj vybavený jen těmi nejzákladnějšími funkcemi a černobílým displejem. Za zmínku stojí snad jen vestavěná svítilna, která se určitě bude někdy hodit.

Samozřejmě zvládne volat a psát zprávy, z pokročilých funkcí překvapí snad jen FM rádio, k jehož poslechu musíte mít připojena sluchátka (plnící roli antény). Na rozdíl od řady dražších telefonů je vybaven 3,5mm jackem. Zapomeňte však na cokoliv pokročilejšího, z datových přenosů v Nokii 1280 nenajdete ani GPRS.

Na tomto grafu vidíte vývoj ceny Nokie 1280 v poslední době.

Graf ceny produktu Nokia 1280 poskytuje server Heureka.cz

Po kliknutí na níže uvedený boxík zase zjistíte, v kterých prověřených internetových obchodech si můžete Nokii za tuto cenu koupit.

Kde koupit Nokia 1280?
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.cz)

Pokud se rozhodnete potěšit novým mobilem prarodiče, dejte si pozor, jak jsou na tom s jemnou motorikou. I když je Nokia 1280 díky své jednoduchosti pro seniory vhodná, není jim primárně uzpůsobena. Pokud vaši prarodiče s běžnými telefony spíše bojují, uvažujte spíše o specializovaném přístroji s extrémně velkými tlačítky a displejem, např. některém z modelů Aligator.

Aligator D100 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Aligator A400 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama