Levné telefony jako hudební přehrávače

Reklama

Chcete u mobilního telefonu využívat kromě volání hlavně poslech hudby? Za takový přístroj vůbec nemusíte platit vysokou částku. Podívali jsme se na levné telefony s podporou přehrávání hudby a rádiem napříč jednotlivými značkami.

Nokia 101

Nokia 101 nabízí podporu pro paměťovou kartu až do kapacity 16 GB, navíc s tímto telefonem můžete používat dvě SIM karty. Jedná se o jednoznačně nejlevnější telefon v našem výběru a určitě také nejjednodušší. Má velmi malé rozměry a s tím související i displej s úhlopříčkou 1,8“. Ve výbavě chybí fotoaparát i jakékoliv datové přenosy. Největší komplikací je ale chybějící microUSB, na kopírování dat musíte mít speciální kabel. Potěší ovšem svítilna a různé barevné varianty mobilu.

Nokia 101 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

LG Wink Style

Tento mobil se pomalu doprodává, takže s jeho nákupem neotálejte. Jedná se o jednoduchý dotykový telefon bez operačního systému. Oproti předchozí Nokii už se toho ale naučil docela dost. Displej má úhlopříčku 2,8“, ale pozor, používá odporovou technologii. Telefon má datové přenosy EDGE, připojíte k němu microUSB a ve výbavě najdete dokonce 2Mpx fotoaparát a jednoduché video. LG Wink Style se může pochlubit vícedenní výdrží na jedno nabití, na druhou stranu se ale budete muset smířit s menší rychlostí tohoto mobilu.

LG T310 Wink Style lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung Champ

Samsung Champ bude velkým konkurentem předchozího přístroje. Opět se jedná o malý dotykový mobil bez operačního systému, s odporovým displejem. Displej se v tomto případě ještě o kousek zmenšil a celkové rozměry mobilu jsou také drobnější. Výbava zahrnuje horší, 1Mpx fotoaparát, o kousek lepší je naopak kapacita interní paměti. Také tento telefon zvládá EDGE a propojení s microUSB. Zmínku rozhodně zaslouží fungování rádia bez připojených sluchátek a spousta zajímavých barevných variant tohoto mobilu.

Samsung C3300 Champ lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Sony Ericsson Cedar

Také tento telefon už neseženete zdaleka ve všech obchodech, přitom pokud sháníte vybavený mobil klasické konstrukce a bez operačního systému, mnoho lepších voleb nenajdete. Mobil má displej s úhlopříčkou 2,2“ a rozlišením 320 × 240 bodů, především ale podporuje datové přenosy až do rychlosti HSPA. Škoda jen chybějící Wi-Fi. Větší stáří mobilu připomene také 2Mpx fotoaparát a slabší video. Skvělou vlastností je naopak dlouhá výdrž 1000 mAh baterie.

Sony Ericsson J108 Cedar lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Motorola Gleam+

Motorola Gleam+ je na véčkový telefon velmi příjemně tenká, má jen 13,5 mm. Operačního systému se nedočkáte, takže zas tolik nevadí, že datové přenosy ovládá pouze přes GPRS. Do uživatelské paměti dostanete data ještě přes bluetooth, k dispozici máte i paměťové karty microSDHC. Velmi zajímavě vypadá horní díl přístroje s maticí LED diod, které zvládnou i efektní přehrávání obrázků. Hlavní displej má dostatečnou velikost 2,8“ a rozlišení 320 × 240 bodů.

Recenzi Motoroly Gleam+ najdete zde.

MOTOROLA Gleam + lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama