LG G Flex: zahnutý přeborník [foto a video]

Reklama

Obrovský telefon se 6palcovým displejem poutá pozornost hlavně svojí prohnutou konstrukcí. Skvěle vybavený smartphone však udělá dojem také svým výkonem a bohatými funkcemi.

LGGFlex_16

LG Flex

Rozměry: 161 × 82 × 8 mm, 177 g
Displej: 6″, 720 × 1280 bodů, 16 mil. barev, POLED
Procesor, systém: 4 jádra, 2260 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 2000 MB, MB,
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 13 Mpx, video: 1080p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena LG D955 G Flex v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

LG G Flex je prvním telefonem na světě s prohnutou konstrukcí. Tomu odpovídá cenovka, ovšem alespoň nějakou dobu si můžete užívat exkluzivních křivek zahnuté konstrukce, než se vytasí jiný výrobci. V prodeji je jediná barevná varianta, jde o šedou metalízu. Uvnitř těla je schována pružná baterie i displej, telefon lze mírně prohýbat a vždy se vrátí do původního zakřivení.

LGGFlex_15LGGFlex_14LGGFlex_11LGGFlex_12

Provedení telefonu je prvotřídní, zaoblené hrany se skvěle drží, po stranách nejsou žádná tlačítka, displej vepředu je krásně roztažení do boků. Záda telefonu jsou opatřena průhlednou pružnou fólií, která eliminuje vlasové škrábance, které se během pár minut zacelují. Jelikož obsahuje velkou vnitřní paměť, tak výrobce zrušil slot na microSDHC karty. Zajímavostí jsou ovládací prvky na zádech, kromě velkého tlačítka tu jsou dvě další. Slouží na ovládání hlasitosti, prostřední umí i blikat podobně jako dioda nad displejem. Jeho funkce je návrat na hlavní pohotovostní displej.

LGGFlex_5LGGFlex_6LGGFlex_7LGGFlex_8

MicroSIM se vkládá do jediného šuplíčku na levé straně, jde vysunout nehtem nebo špendlíkem. Sluchátka mají 3,5mm jack trochu netradičně vespod, vedle pak sídlí microUSB. Na zádech sídlí 13Mpx fotoaparát s možností 4K videa (bez stabilizace), nebo 1080p ve dvou kvalitách. Fotosnímač nabízí parádní fotky za různých světelných podmínek, fotí se virtuální spouští. V nabídce jsou různé fotorežimy, naše ukázkové fotky jsou všechny na automatickém nastavení.

LGGFlex_foto_1LGGFlex_foto_2LGGFlex_foto_3LGGFlex_foto_4LGGFlex_foto_5LGGFlex_foto_6LGGFlex_foto_7LGGFlex_foto_8LGGFlex_foto_9LGGFlex_foto_10LGGFlex_foto_11LGGFlex_foto_12

LG G Flex – video 4K

LG G Flex – video 1080p 30 sn./min.

LG G Flex – video 1080p 60 sn./min.

Reklama