LG HBS-600: dobře vyladěný zvuk [test]

Reklama

Atraktivní sluchátka od LG lze pohodlně přenášet díky skládací konstrukci, umožňují spojení bluetooth i 3,5mm kabelem, pochvalu zaslouží kvalitní produkce.

LGHBS600_7

LG HBS-600 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


LG HBS-600 jsou určeny fanouškům mobilního i tradičního poslechu. Menší konstrukce uzavřených sluchátek je skvěle přenositelná, navíc lze kovové panty ohýbat tak, aby se všude bez úhony vešla. Design sluchátek se pyšní hladkou povrchovou úpravou, počítejte se nepatrnými otisky prstů při používání.

LGHBS600_1LGHBS600_6

Zatímco na mostu sluchátek výrobce polstrováním šetřil, na náušnících je ho dostatek. Uzavřená konstrukce má na svědomí odhlučnění od okolí, průměr je asi 60 mm. Náušníky se vyklápějí všemi směry, na hlavně drží příjemně, headset má snesitelných 145 g bez kabelu.

LGHBS600_2LGHBS600_3

Jelikož headset podporuje bluetooth spojení i dálkové ovládání, najdete na jedné straně tlačítko Pause/Play přehrávání, na druhé pak sluchátko na příjem/ukončení hovorů. Nechybí mikrofon a po obvodu drobná tlačítka posunu skladeb a hlasitosti. Právě jejich minimalistické provedení si musíte zafixovat, aby je prsty dobře našly. Nezbytná modrá dioda indikuje párování bluetooth.

LGHBS600_5LGHBS600_4

Podpora kodeku aptX zaručuje kvalitní přenos s minimálními ztrátami, ve sluchátkách nijak nepíská a slyšitelně nešumí, bezdrátový přenos mohu doporučit. Pokud nemáte headset nabitý, tak jednoduše zapojte přibalený kabel 3,5mm jack, kvalita hudby bude shodná, rozdíl opravdu nepoznáte. Na kabelu je dokonce i mikrofon, abyste mohli telefonovat. Headset komunikuje anglicky, takže vám oznámí párování, spojení, automatické vypnutí při nečinnosti.

Sluchátka se mi líbí díky skládací konstrukci, používal jsem je s mobilem i notebookem, s kabelem i bez, vždy hrály spolehlivě. Majitelé ocení nízkou váhu a pohodlné náušníky. Hladký a lesklý design se snad brzo neokouká.

Reklama