LG Optimus 3D Max na MWC: další pohled do 3D světa

Reklama

Mobilní kongres v Barceloně přinese 3D zážitky díky novému smartphonu LG. S telefonem si užijeme speciální 3D prostředí Androidu, 3D hry, pořizovat budeme 3D fotky a videa. Speciální aplikace umožní prohlížení Google Earth ve 3D a umí toho ještě více.

LG si vzalo za své přinést uživatelům 3D zážitky už s modelem Optimus 3D a tak na jeho úspěch letos naváže. Sledování 3D displeje nevyžaduje speciální brýle, režim 3D se dá opustit do běžného 2D. Novinka LG Optimus 3D Max se zařadí mezi dobře vybavené telefony, nabídne komunikaci prostřednictvím 3G sítí s HSPA nadstavbou, počítá se s Wi-Fi a NFC. Jen 9,6 mm tenký mobil se vešel do hmotnosti 150 g, jednoduchý hladký design oživují senzorová tlačítka pod displejem a kovové hrany.

3D svět v mobilu bude umět konvertovat Google Earth, jejich prohlížení tak bude opravdu zajímavé. Telefon bude fotit a natáčet video ve 3D, tohle uměl už předchozí Optimus 3D. 3D Max však přidává speciální tlačítko na boku, které pohled 2D a 3D v mžiku přepne. Další speciální aplikace budou ke stažení z marketu LG Smart World a 3D Zone, tamtéž majitelé najdou 3D hry. Prostředí mobilu obsahuje 3D ikony, které se dají upravit v aplikaci se svými fotkami.

LG Optimus 3D Max se v březnu dostane na trhy v Koreji, poté vstoupí do Evropy. Hned po spuštění prodejů by se měl dočkat nového Androidu 4.0.

Klíčové vlastnosti:

  • Procesor: dvoujádro 1,2 GHz OMAP4430
  • Displej: 4,3″ 3D WVGA s Gorilla Glass 2
  • Paměť: 8 GB + 1 GB
  • Operační systém: Android 2.3, poté aktualizace na 4.0 Ice Cream Sandwich
  • Baterie: 1 520 mAh
  • Fotoaparát: duální 5 Mpx
  • Ostatní výbava: Bluetooth 3.0, 3G HSPA+, HDMI konektor s 2D/3D TV až do 1080p, DNLA pro bezdrátové sdílení, NFC

Reklama