LG Optimus F6: nejen s atraktivní cenovkou [preview]

Reklama

Vodafone má v nabídce zajímavé LG, které je připraveno na LTE. S cenou pod 6 000 Kč si pořídíte telefon s kvalitní funkční výbavou, v níž nechybí NFC a dokonce infraport. Radost udělá IPS displej s velikostí 4,5 palců.

LGOptimusF6_12

LG Optimus F6 je k nalezení v eshopu Vodafonu a popisek hovoří jasně, tenhle stroj je připraven na turbo internet a rychlá data. Zkratky na krabici hovoří jasně, telefon podporuje 4G (HSPA) i LTE.  Plastový telefon příjemné velikosti nabízí zaoblenou konstrukci s velikostí 127 × 66 × 10 mm při skvělé hmotnosti jen 124 g. Vepředumá hlavní roli IPS displej 4,5 palců s rozlišením 960 × 540 bodů, jehož obraz se vám bude líbit.

LGOptimusF6_6LGOptimusF6_1

Za zmínku stojí hardwarová klávesa pod displejem, jejíž okraj umí blikat barvami a upozornit na události, dobíjení apod. Telefon má tenká boční tlačítka, zámek je osamocen na pravé straně. Vepředu najdete fotoaparát/kameru na hovory, nahoře objevíte překvapivě i infraport, a to hned vedle 3,5mm jacku sluchátek.

LGOptimusF6_8LGOptimusF6_11LGOptimusF6_4LGOptimusF6_3

Lesklá záda telefonu se ráda umatlají otisky, ovšem poskytují prostor pro 8Mpx snímač s LED bleskem a podporou fullHD videa. Na ukázkovém videu zjistíte, že LG umí dobře zachytávat zvuk. Fotografie potvrzují dobré fotografické vlohy mobilu, možná bych uvítal hardwarovou spoušť na boku. Takto se fotí buď spouští na displeji, nebo spodním tlačítkem hlasitosti. Podívejte se na výsledky:

Detaily

LGOptimusF6_foto_8LGOptimusF6_foto_3LGOptimusF6_foto_6LGOptimusF6_foto_5

Exteriér

 

LGOptimusF6_foto_1LGOptimusF6_foto_7LGOptimusF6_foto_4LGOptimusF6_foto_2

1080p video z LG Optimus F6

 

 

Reklama