LG Optimus L7: tomu se raději vyhněte! (videopreview)

Reklama

Tortura je pro někoho pobyt ve vazbě, v našem případě ji zažíváme při testování tohoto telefonu. LG předvádí, jak se dá pokazit sladění hardwaru a systému Android 4.0. K tomu připočtěme přepálenou cenovku a máme tu neprodejný mobil!

LG Optimus L7 chce hrát na city pomocí uhlazeného tenké designu. To se mu možná daří, ovšem jen do té doby, než zájemce zabrousí pohledem na cenu kolem 8 500 Kč. V hardwarových parametrech sice vidíme velký displej, NFC, microSDHC karty, ale zarazí nás jednojádrový procesor 1 GHz a 512 MB RAM. Někomu udělá radost i 4GB vnitřní paměť, z níž je pro uživatele asi 3 GB k dispozici.

LG P700 Optimus L7 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Komentované video níže jsem natočil po té, co jsem nainstaloval několik aplikací. Když si povšimnete, tak se telefon občas zpomaluje. Tak, a teď si představte běžnou práci s mobilem, psaní zpráv, zapínání prohlížeče a další běžné aktivity. LG je zabrzděné, zasekává se, dlouze vás nechává civět na tmavý displej. Opravdu, nachytáte jej skoro u všech funkcí! I jednoduché odemknutí displeje tahem prstu se zadrhává a otravuje. Za nic nestojí ani 5Mpx fotoaparát, nemá HD video (pouze VGA!), nefotí 16 : 9, u LG asi zaspali dobu. Drobnou pochvalu můžu vyseknout za 1 700mAh baterii, i při trápení mobilu spoustou aplikací jeden dá bez potíží. Jestli mobil neskončí v koutě či v koši, dočkáte se plnohodnotné recenze…

LG Optimus L7 na videu – konstrukce a chod Androidu 4.0

LG Optimus L7 – fotogalerie a VGA video

Reklama