LG představilo na CESu čtyři mobily řady K

Reklama

Na veletrhu CES se objevily mimo jiné čtyři telefony LG, které by měly být uvedeny v česku na přolemu února a března. Jedná se o LG K3, LG K4. LG K8 a LG K10.

LG K3

Jedná se o telefon s 4,5″ displejem a rozměry 134 × 70 × 9 mm. O chod se starý čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,1 GHz, paměť RAM dosáhla hodnoty 1 GB. Pro ukládání vlastních dat máte k dispozici 8 GB ROM a paměťovou kartu microSD. Zadní fotoaparát má rozlišení 5 Mpx, čelní nabídne 2 Mpx. Telefon podporuje sítě LTE a Wi-Fi.

LG K4

Model K4 je jen o něco málo vybavenější než LG K3. Má sice 5″ displej a oba fotoaparáty 5Mpx, jinak je ale poháněn 1,1GHz čtyřjádrovým procesorem, má 1 GB RAM a 8 GB ROM (s podporou paměťové karty microSD), podporu LTE a Wi-Fi.

LG K8

Oproti oběma předchozím modelům nabídne čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,4 GHz a 1,5 GB RAM. Pro uložení vašich dat je k dispozici 16 GB paměti a samozřejmě také paměťová karta. Kromě čelního 5Mpx fotoaparátu se může pochlubit fotoaparátem zadním, který má rozlišení 13 Mpx. Vedle LTE a Wi-Fi podporuje také NFC.

LG K10

Konečně top model LG K10 má procesor s osmi jádry a frekvencí 1,5 GHz. Paměť pro běh systému Android a uživatelských programů narostla na 2 GB, zatímco uživatelské úložiště zůstalo zachováno s kapacitou 16 GB (plus paměťová karta). Displej se zvětšil na 5,3″ a k podpoře LTE přibylo ještě LTE+. Fotoaparáty zůstaly v konfiguraci 13/5.

Reklama