LG ukáže v Barceloně druhou generaci L Series

Reklama

Mobilní kongres v Barceloně ještě nezačal a výrobci už informují, co na něm budou ukazovat. Jihokorejské LG například přiveze nové designové mobily řady L-Series, tentokrát s přídomkem římské dvojky. Podívejte se, na co se můžeme v příštím roce těšit.

Již původní řada L Series byla oblíbená, za prvních deset měsíců se prodalo deset milionů přístrojů, které do ní výrobce počítá, což je na LG dost úspěch. Rok se s rokem sešel, takže je potřeba osvědčený koncept alespoň mírně inovovat. LG proto přidává do řady L Series čtyři novinky, Seamless Layout, Laser Cut Contour, Radiant Rear Design a osvětlení Smart LED Lighting na hlavním tlačítku, čímž rázem vzniká řada L Series II.

LG_Optimus_L_Series_II_L5_L7_L3_3

Aby nezůstalo jen u designových úprav, přibyly také tři zajímavé funkce. QuickMemo umožňuje uživatelům pomocí prstu zaznamenávat a sdílet s ostatními ručně psané poznámky. Prostřednictvím funkce Quick Button můžete uzpůsobit horkou klávesu ke spouštění jakékoli aplikace, například fotoaparátu, prohlížeče, hudebního přehrávače nebo dokonce QuickMemo. Funkce Safety Care nabízí tři možnosti – přesměrování tísňových hovorů, oznámení o nepoužívání telefonu a oznámení o poloze uživatele – které lze naprogramovat na kontaktování blízké osoby v případě nouze.

LG_Optimus_L_Series_II_L5_L7_L3_2

Jako první z nové série bude na trh uvedena verze Dual SIM přístroje Optimus L7 II, která se tento týden objeví na ruském trhu. Optimus L7 II  bude mít jedinečné funkce LG UX, jako jsou QSlide a QuickTranslator. Dostupnost modelu Optimus L3 II s 3,2″ displejem QVGA IPS a 1 540mAh baterií a modelu Optimus L5 II  s větším, 4″ displejem WVGA a 1 700mAh baterií bude oznámena později.

LG_Optimus_L_Series_II_L5_L7_L3_1

Reklama