LG začíná v Česku prodávat telefony L Series III a další novinky

Reklama

Jihokorejské LG začalo na českém trhu prodávat několik zajímavých novinek. Jedná se zejména o tři modely řady L Series III, konkrétně L90, L70 a L40. K tomu přidává kompaktní smartphone LG G2 Mini a Google mobil LG Nexus 5 Red.

Tři novinky L Series III

LG_L90_1

Top modelem nedávno představené řady L Series III je model LG L90. Je vybaven čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,2 GHz a pamětí RAM o kapacitě 1 GB. Pro uložení vašich dat bude k dispozici 8GB úložiště nebo microSD karta, aby nebylo osmiček málo, vytváří fotoaparát snímky v rozlišení 8 Mpx. Displej má úhlopříčku 4,7″.

LG L90 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

LG_L70_1

Pokud vám tento výkon připadá zbytečně velký, můžete si pořídit některý z nižších modelů. LG L70 má dvoujádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz, jeho displej se vyznačuje úhlopříčkou 4,5″. Zachována zůstala kapacita paměti RAM (1 GB), uživatelské úložiště se ale snížilo na 4 GB, samozřejmě ho můžete rozšířit kartou. Fotoaparát vytváří 5Mpx snímky.

LG L70 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

LG_L40_1

Do třetice se začal prodávat model LG L40. Opět je vybaven dvoujádrovým procesorem běžícím na 1,2 GHz. Displej je tentokrát 3,5″, fotoaparát 3Mpx. Paměť RAM se zmenšila na 512 MB a uživatelská paměť na 4 GB, i když podpora paměťových karet zůstala zachována.

LG L40 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

U všech nových modelů z řady L Series III můžete ocenit také zcela nové prostředí EasyHome, které nabízí uživatelům možnost přepnout běžné rozhraní chytrého telefonu do rozhraní dominantní numerickou klávesnicí a ovládacími prvky známými z běžných tlačítkových telefonů.

Kompaktní G2 Mini

LG_G2_Mini_1LG_G2_Mini_2

LG G2 Mini se snaží zaujmout kompaktními rozměry a zajímavou nabídkou barevných variant. Na pultech obchodů by se měla objevit titanová černá, měsíční bílá, červená, zlatá, všechny přibližně za 8 699 Kč. Co se týká rozměrů, připravte se na příjemných, alespoň na dnešní dobu, 130 × 66 × 9,9 mm a 121 g.

LG D620 G2 Mini lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Do telefonu se podařilo vměstnat 4,7″ displej a čtyřjádrový 1,2GHz procesor. Operační systém Android si bude hovět v 1 GB paměti RAM, přičemž pro svá data můžete kromě 8GB vnitřní paměti využít také paměťové karty microSD. Fotoaparát má rozlišení 8 Mpx, datové přenosy zvládají vše až po HSPA s rychlostí stahování 21 Mb/s.

První červený Google Phone

Nexus_5_Red_1Nexus_5_Red_2

Pokud máte v oblibě telefony Google, tzn. modely vyrobené podle představ největšího internetového vyhledávače, možná vám až dosud vadila malá nabídka barevných variant. To by se mělo změnit s příchodem modelu Nexus 5 v zářivě červeném provedení. Jeho displej je pětipalcový s rozlišením 1 920 × 1 080 bodů. Prodávat se bude ve variantě s 16GB vnitřním úložištěm za 11 999 Kč a 32GB úložištěm za 12 599 Kč.

Google Nexus 5 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nexus_5_Red_3

Reklama