Lidl: navštivte oblíbený obchod v tabletu [aplikace]

Reklama

Obchodní řetězec Lidl spustil oficiální aplikaci pro telefony a tablety s Androidem. Slouží výhradně pro sledování letákových akcí, získávání informací o zboží a umí upozornit na nové akce.

Lidl_1Lidl_2Lidl_3

Aplikace Lidl je zdarma ke stažení z Google Play a hned po spuštění nabízí volbu země, v níž se nacházíte. Po stažení dat pro obchody Lidl dané země můžete sledovat nové akce pěkně po týdnech, jak následují za sebou. Na úvodní straně tak spatříte akční týdny, které přijdou až za pár týdnů, takže vám neujde chystané akční zboží.

Lidl_4Lidl_5Lidl_6Lidl_7Lidl_8Lidl_9

Každý týden se dá rozbalit a vy máte přehled, které zboží se bude prodávat. Nechybí přesné ceny a popis balení, také přepočet na jednotky. U každé položky je možnost se nechat upozornit na akci nebo ji rovnou přidat do virtuálního nákupního seznamu.

Lidl_12Lidl_11Lidl_10

V menu aplikace ještě najdete možnost listování letákem, ten je potřeba si stáhnout do zařízení. Nezapomnělo se ani na seznam prodejen Lidl. Na aplikaci oceňuji její rychlost a rovněž výpis informací o zboží, možnost zvětšení fotky a také se hodí zmíněné upozornění.

 

 

Reklama