Liftago: cestujte lepšími taxíky [aplikace]

Reklama

Cestování taxíkem po Brně a Praze může být opravdu pohodlné. Pokud jste slyšeli o službě Uber, určitě vyzkoušejte i Liftago!

liftago_2liftago_3liftago_4

Liftago je přehledná aplikace pro objednání odvozu po Praze a Brně. Pro první svezení dostanete automaticky po registraci 400 Kč na první jízdu, neprojetý kredit propadá. Do aplikace se musíte přihlásit a vložit platební kartu, v autě už peníze tahat z kapsy nemusíte.

Po spuštění aplikace pak podle GPS ona najde vaši polohu, vy ji potvrdíte a zvolíte cílovou adresu. V ten okamžik uvidíte okolní taxíky Liftago, odešlete poptávku řidičům a ti na ni budou reagovat svojí nabídkou. Někdy se ceny liší i o desetikoruny, dle zvolené trasy a kvality auta.

liftago_8liftago_7liftago_6

Po objednání auta ho můžete na mapě sledovat, jak si razí cestu k vám. Při jízdě zase sledujete taxametr v mobilu a víte, kolik vás to bude stát. Na konci jízdy stačí vystoupit, cena za cestu se vám strhne z karty a do mailu přijde účtenka. Nebo si papírovou vezmete od řidiče.

ligtagoo_1ligtagoo_2ligtagoo_3

Liftago používám v Brně ke spokojenosti, první jízda byla zdarma díky 400 Kč kreditu, další můžete použít 200 Kč za doporučení kamarádům. Ti zadají váš unikátní kód do aplikace (zkuste můj kód IVO8031) a mají 400 Kč na první jízdu, po projetí se vám 200 Kč na oplátku přičte do aplikace. Aplikace pro Windows Phone bohužel není zatím dostupná.

Reklama