Lístkomat České spořitelny: zkraťte čekání na banku [aplikace]

Reklama

Česká spořitelna nachystala svým klientům dárek v podobě aplikace pro pohodlné čekání ve frontě na pobočce. Virtuální lístek vás upozorní, že jste na řadě a umí toho více.

ListkomatCS_4ListkomatCS_7ListkomatCS_3

Lístkomat České spořitelny je aplikace, kterou u jiných bank nenajdete, nicméně u banky s největším počtem klientů zvyklými chodit na pobočky uplatnění najde. Přehledná a rychlá aplikace podle vaší GPS polohy zaměří nejbližší pobočky, zobrazí podrobnosti o otevírací době a také možnosti objednání k odbavení na pokladně nebo přepážce.

ListkomatCS_5ListkomatCS_9

Jednoduše najdete svoji oblíbenou nebo nejbližší pobočku, pokud uvidíte červenou linku u symbolu pobočky, tak si chvíli počkáte. Pokud je jen šedomodrá, budete odbaveni rychle.

ListkomatCS_6ListkomatCS_11

Po klepnutí uvidíte, kolik klientů je aktuálně na pobočce a můžete si vzít virtuální pořadový lístek. Zajímavou volbou je aktivace upozornění, jestli vás telefon upozorní na pořadí 3., 6. a 9., abyste se pomalu nachystali nebo přiběhli na pobočku z nákupů kolem.

ListkomatCS_12ListkomatCS_13

Pořadové číslo lístku se načítá online, takže si chvilku počkáte, poté se zobrazí a už je v systému pobočky. Ukáže se také zbývající předpokládaný čas k odbavení, lístek lze stornovat s využitím červené ikony. Na aplikaci se mi líbí přehlednost a rychlost, bohužel není pro Windows Phone, nýbrž jen pro iOS a Android.

  • Operační systémy: Android, iOS
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení: Android, iOS

Reklama