Lock Buster: vylaďte si zamykací obrazovku Windows Phone

Reklama

Nudí vás standardní tapety v systému nebo vás nebaví si vybírat vlastní? Tahle aplikace vám ji vyrobí sama z dostupných fotek v mobilu. Výsledky jsou vskutku povedené!

LockBuster_3LockBuster_2LockBuster_5

Aplikace Lock Buster je aplikace za 21 Kč, kterou lze používat i zdarma v rámci funkce „vyzkoušet“. Její použití je velice snadné a rychlé. Umí vytvářet mozaiky fotografií, které máte v mobilu, ať už jde o snímky z alb, fotoaparátu nebo dalších složek.

LockBuster_7LockBuster_6LockBuster_9

Po spuštění jednoduše zvolíte složku, z níž si má fotografie načíst, klidně jich může být i více. Poté vyberete počet políček a jejich rozvržení pro výslednou grafiku a stisknete tlačítko Obnovit dole.

LockBuster_4LockBuster_8LockBuster_1

Na další stránce si prohlédnete výslednou tapetu, postup mixování fotek můžete opakovat do nekonečna, až budete spokojeni. Na výběr je 6 šablon s různým rozvržením, někdy jsou políčka malá, jindy zase jich pár přečnívá velikostí ostatní. Výsledky opravdu stojí za to, budete se koukat na fotky z dovolené, různých párty, co si vyberete. Výsledná tapeta se uloží do mobilu, poté ji v nastavení zvolíte na zamykací displej. Škoda, že taková funkce není standardní součástí systému, určitě bychom ji ocenili!

Stejný vývojář zpracoval další „míchačku“ fotografií pro vytvoření originální tapety, ovšem v případě aplikace Hello Friends se míchají avatary vašich kontaktů. Do grafiky lze zamíchat libovolné nebo předem vybrané kontakty, opět jsou výsledky více než poutavé a originální! Určitě vyzkoušejte!

HelloFriends_4HelloFriends_3HelloFriends_2HelloFriends_1

Reklama