LTE mobil s velkou výdrží: Huawei Ascend Mate2 4G [preview]

Reklama

Další novinkou z veletrhu CES je LTE mobil Huawei Ascend Mate2. Čtyřjádrový procesor a 6,1″ displej váš určitě potěší, kromě toho si ale můžete užívat dlouhé výdrži na jedno nabití. Zatím není jasné, kdy se Ascend Mate2 4G objeví v Česku.

Ascend Mate2 se rozhodně snaží navázat na starší Mate. Také novinka má na mobil příliš velký a na tablet příliš malý IPS displej, jehož úhlopříčka činí 6,1″. Čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,6 GHz poskytne operačnímu systému Android dostatečný výkon, kterému ještě napomůže 2GB paměť RAM.

Huawei_Ascend_Mate2_6 Huawei_Ascend_Mate2_5

Zadní fotoaparát má rozlišení 13 Mpx, ten přední, obvykle dost odfláknutý a určený spíše pro videohovory, se může pochlubit hned pěti megapixely. Velmi zajímavá je baterie s kapacitou 4 050 mAH. Ta údajně zvládne mobil živit po dobu sto hodin hraní hudby nebo streaming tří filmů po sobě.

Huawei_Ascend_Mate2_4 Huawei_Ascend_Mate2_3

Čistý Android Jelly Bean je doplněn uživatelským prostředím Emotion UI 2.0, které umožňuje úpravu domácí obrazovky, multitasking a snadný přístup k aplikacím. Se stejným prostředním se můžete setkat i u dalších produktů Huawei.

Huawei_Ascend_Mate2_2 Huawei_Ascend_Mate2_1

Reklama