Lumia Music a Lumia Ringtone: nechte mobil hrát (aplikace)

Reklama

Uhranula vás Nokia Lumia a chcete z ní mít kousek ve svém Windows Phone telefonu? Stáhněte si tyto aplikace, zažijete efektní vizualizace v barvách Lumia, k tomu vám budou hrát speciální melodie.

Lumia Music obsahuje vizualizace, které oživí váš displej během přehrávání hudby. Jednoduchý přehrávač na pozadí animuje několik typů vizualizací, klepnutím na displej je změníte. Náhodný výběr zajistí správný barevný odstín. Síla grafických efektů stoupá s vyšší hlasitostí. Plná verze vás zbaví reklamního proužku ve spodní části. Nokia Lumia spolupracuje s hudební knihovnou a umí skrýt název skladby, aby vizualizaci nic nerušilo. Grafika se povedla, barvy se odvíjí od palety Lumií.

Nokia Lumia Ringtone je aplikací, v níž si přehrajete 4 skladby stvořené pro propagaci Lumií. Tři z nich si můžete nastavit jako vyzvánění, čtvrtá slouží jen pro poslech. Jelikož je aplikace komplet zdarma, nic vám nebrání si moderní skladby poslechnout a třeba použít. Osobně se mi skladba Nokia Chorus docela líbí. Další skladby zazněly třeba v reklamních videích, o kterých jsme psali v článku.

Operační systém: Windows Phone 7.5

Cena: zdarma, plná verze Lumia Music 21 Kč

Odkazy ke stažení: Lumia Music, Nokia Lumia Ringtone

Reklama