Luxusní mobil zná českou cenovku. Honor Magic V2 je navíc s dárkem

Reklama

Nejtenčí skládací mobil zahájil prodej a dostupný je i v Česku. Mobilní elegance má tloušťku pod 10 mm a nechybí ani trojitý fotoaparát.

Honor Magic V2 zahájil prodej v Česku s cenou 48 990 Kč ve verzi s 16 GB RAM + 512 GB vnitřní paměti. Koupit lze ve fialovém odstínu se skleněnými zády a v černé variantě s povrchem z veganské kůže. A co víc, pokud koupíte mobil do 18. února – dostanete zdarma konzoli Nintendo Switch OLED v hodnotě 8 390  Kč. Skládací mobil má řadu novinek zabudovaných uvnitř, ať už jde o tenkou baterii s kapacitou 5 000 mAh, chladicí systém, odolný pant  a jiné vychytávky.

Váží jen 231 g a ve složeném stavu s tloušťkou 9,9 mm. Pant se skládá z titanové slitiny, odoln ost čítá přes 400 000 složení, tj. asi 10 let používání. Mobil fotí výkonným fotoaparátem s dvojicí snímačů – 50Mpx ultraširokoúhlý + 20Mpx teleobjektiv, vepředu je pak dvojitý 16Mpx fotoaparát.

Honor představil i designovou lahůdku – PORSCHE DESIGN Honor Magic V2 RSR s designem z motorsportu. Tvary mají připomínat Porsche 911, Honor vsadil na zvýšenou odolnost a poprvé použil NanoCrystal Shield proti škrábancům. Dostupnost této novinky ještě bude oznámena.

Reklama