Mafra připravuje virtuála Mobil.cz, ceny stejné jako u Blesk mobilu

Reklama

O tom, že Mafra (vydavatel MF Dnes nebo Lidovek) připravuje vlastního virtuálního operátora se ví už několik měsíců. Nyní už ale známe termín spuštění i konkrétní cenovou nabídku. Virtuální operátor Mobil.cz jako by z oka vypadl dávno spuštěnému Blesk mobilu.

Na webu Mobil.cz, dříve stránkách internetového magazínu, který se musel přesunout na méně lukrativní adresu mobil.idnes.cz, aktuálně běží odpočet, který směřuje k pondělí 13. května 2013. Právě v tento den ráno dojde s největší pravděpodobností ke startu nového virtuálního operátora, který využije generickou obchodní značku Mobil.cz.

Podrobnosti o nabídce Mobil.cz zjistili kolegové z webu MobilMania.cz. Za minutu volání zaplatíte 2,50 Kč, za jednu textovou zprávu 1,50 Kč a odeslání MMS vás vyjde na 5 Kč. Pokud každý měsíc dobijete částkou alespoň 200 Kč, budete mít zatím blíže nespecifikovaný datový balíček zdarma.

Zatím to tedy vypadá, že virtuální operátoři lítý konkurenční boj nezahájí. První Blesk mobil nastavil cenovou hladinu, kterou nyní ostatní kopírují. Co myslíte, najde některý z nováčků odvahu snížit ceny ještě víc?

Reklama