Magellan Echo: nové sportovní hodinky s obrovskou výdrží

Reklama

Mio začne prodávat sportovní hodinky, které mohou vydržet na jedno nabití půl roku. Zatím spolupracují s telefony a tablety Applu, brzy přijdou pro Android.

MagellanEcho_3

Magellan Echo váží jen 44 g a odolají působení vody a potu. Pro koupání se nehodí, spíše je uplatníte na běhání a jiné pohybové aktivity. V rozšířeném balení najdete i hrudní pás s monitorem srdce. Na výběr jsou tři provedení – černé, modré a oranžové.

MagellanEcho_1  MagellanEcho_2

Hodinky zatím spolupracují s produkty Applu, v polovině roku 2014 se naučí komunikovat s Androidem. Majitelé iOS tak nainstalují aplikace Strava, MapMyrun a další, na hodinkách se ukazují data ze spárovaného zařízení díky bluetooth smart. Hodinky jsou napájeny jednorázovou baterií, není třeba nabíječka a nějaké kabely.

MagellanEcho_4

Hodinky nabízí výdrž 6 měsíců při častém využití, nebo až 11 měsíců za lehkého použití. Při nesportování se na hodinkách ukazuje datum a čas, u sportu uvidíte čas ,vzdálenost a další data. Hodinky komunikují obousměrně s mobilem, takže lze ovládat tlačítky na boku přehrávač a jiné prvky. Nejlepší na konec – doporučená cena 4 190 Kč.

Reklama