Ježíšek bude na Mallu platit v novém roce

Reklama

Mall Pay je nová mobilní aplikace pro nákup zboží z Mall.cz, za které se dá zaplatit později. Aplikace by měla zjednodušit nákup zboží s tím, že volbu platby necháte na později. Vyplatí se?

Mall Pay je online platební služba, která funguje od roku 2018, nyní přichází její mobilní verze. S touto aplikací můžete nakupovat na Mall.cz, Vivantis.cz a Prozdravi.cz. Ve všech případech lze platit za objednané zboží a spravovat všechny nákupy i získané odměny a bonusy. Není náhoda, že Mall Pay přichází teď před Vánocemi, hlavní sezónou nákupů. Autoři si slibují rychlé nakupování, kdy naklikáte zboží a zvolíte platbu Mall Pay. Až třeba večer v klidu v aplikaci potvrdíte vybraný typ platby a zaplatíte, odložená platba může být až o 14 dní. Nemusíte se rozhodovat v momentě nákupu. Aplikace Mall Pay ke stažení zdarma na Google Play a Apple Store.

„Komfortní platbu za zboží považuji za jeden z důležitých pilířů rostoucí m-commerce. Přes mobilní zařízení jsme ostatně zvyklí ve volných chvílích řešit každodenní agendu, do které spadá i placení složenek nebo účtů, a podobné je to i s odloženou platbou. Při nákupu se naši zákazníci soustředí především na výběr vhodného zboží, výběr platební metody a úhradu pak mohou vyřešit třeba při cestě MHD nebo při pauze v práci,“ vysvětluje Adam Kolesa, CEO MALL Pay. „Zároveň předpokládáme, že pro spoustu uživatelů se právě aplikace stane cestou, kterou při nakupování vánočních dárků pro registraci do MALL Pay zvolí.“

Reklama