MapFactor GPS Navigation: povedené offline mapy [aplikace]

Reklama

Nejen při užívání dovolené se hodí kvalitní mapy v mobilu, navíc offline bez nutnosti datového spojení v roamingu. Nová aplikace MapFactor je nově pro Windows Phone, majitelé Androidů ji už znají déle.

MapFactorGPSNavigation_2MapFactorGPSNavigation_3MapFactorGPSNavigation_4

MapFactor GPS Navigation představuje bezplatnou GPS navigaci pro vaše Lumie, mapy se stahují a instalují do mobilu, součástí jsou databáze bodů zájmu, jde nastavit průjezdné body na trasách, měnit zobrazení, funguje upozornění na radary a měření a spoustu dalšího.

MapFactorGPSNavigation_5MapFactorGPSNavigation_6MapFactorGPSNavigation_7

Po instalaci aplikace musíte stáhnout mapy, které bude používat. Rovněž se stáhne ženský hlas Daniely pro hlasové pokyny. Přo hledání cíle a bodů se výsledky vypisují z databáze, můžete prohlížet okolí pozice GPS nebo jiných bodů a hledat zajímavosti k navštívení. Zobrazují se také GPS souřadnice, podle nich také zle hledat.

MapFactorGPSNavigation_15MapFactorGPSNavigation_12MapFactorGPSNavigation_13MapFactorGPSNavigation_11MapFactorGPSNavigation_10MapFactorGPSNavigation_9

Mapy pracují rychle, my jsme testovali na Lumii 830, hlas Daniely je příjemný. V okně s navigací můžete zobrazit dole v pruhu různé informace, které potřebujete mít na očích. Při plánování trasy oceníte možnosti přidat k oblíbeným, skvělou funkcí jsou průjezdní body. To třeba vestavěné mapy HERE nepodporují…

  • Systémy: Android, Windows Phone
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení: Google Play, Store

Reklama