Mapy.cz – najdete lepší aplikaci pro Lumie?

Reklama

Čerstvá aktualizace posouvá Mapy.cz mezi absolutní špičku aplikací pro Windows Phone. Podpora offline, mapy Slovenska, funkce Batůžku a další se jednoduše povedly.

MapyCZ_WP_2MapyCZ_WP_3MapyCZ_WP_4

Mapy.cz jsou ke stažení zdarma pro Android, iOS a Windows Phone. Vývojáři přinesli letní update, který je propojil s PC verzí, synchronizovat lze po přihlášení oblíbená místa.

MapyCZ_WP_5MapyCZ_WP_6MapyCZ_WP_7

Mapy.cz umí stáhnout podklady pro ČR a SR do mobilu v řádech stovek MB, ovšem již nebudete potřebovat datové přenosy. To oceníte třeba v přírodě, kde je slabý signál, nebo jen pomalé přenosy EDGE/GPRS.

MapyCZ_WP_8MapyCZ_WP_9MapyCZ_WP_10

Na aplikaci si zamilujete takřka všechno, od vyhledávání, navigace, možnost zobrazení letecké, turistické, klasické mapy, libovolné přiblížení, používání naležato. Za zmínku stojí funkce Batůžek, který prozradí zajímavost o bodech zájmu ve vašem okolí i dále.

MapyCZ_WP_15MapyCZ_WP_14MapyCZ_WP_16

Aplikace s jednoduchým ovládáním zvládá navigaci k domům s číslem popisným, ukáže zbývající čas do cíle, ať zvolíte auto, kolo či vaše nohy. Rozhodně Mapy.cz přibalte do mobilu, ať už se pohybujete po městě i přírodě, nikdy se neztratíte!

Reklama