Marketplace Deals: nezmeškejte žádnou slevu (recenze aplikace)

Reklama

Marketplace už je v současnosti plný zajímavých aplikací, které jsou ovšem občas trochu dražší, než u konkurence. Vůbec proto není na škodu sledovat, kdy dojde u programu k nějaké zajímavé slevě, nebo ji autoři nabídnou jako freeware. S Marketplace Deals už slevu nepřehlédnete.

Marketplace Deals nabízí informace o slevách na aplikace v obchodě Marketplace. Seznamy jsou řazené podle aktuálnosti, na prvním místě tedy vždy uvidíte slevy, které se vztahují ke konkrétnímu dni a níže v seznamu slevy starší. Pokud některá z nich už neplatí, je to v seznamu velmi jasně poznačeno. Rozhodně oceňuji, že kromě aktuální ceny vidíte i kolik stál program původně. Může vás tedy hřát vědomí, kolik jste ušetřili.

Marketplace Deals umí slevy programů řadit do několika kategorií. Sledovat můžete jen xbox hry, slevy populárních aplikací, nebo se podívejte na záložku, kde se nachází programy, které jsou aktuálně nabízeny úplně zdarma. Po klepnutí na vybraný program se přepnete do standardního obchodu a můžete aplikaci ihned nainstalovat.

Dokud bude Marketplace Deals schopný zobrazovat aktuální slevy, bude se jednat opravdu o hodně užitečnou aplikaci. Chybělo mi u ní vlastně jen jediné. Nadefinovat si nějakou kategorii programů, na jejichž slevy by mě Marketplace Deals upozorňovalo. Jinak jsem naprosto spokojen.

Cena: freeware

Odkaz na stažení

Reklama