Máte doma ADSL od Telefóniky? Získejte k němu mobilní volání zdarma

Reklama

O2 nabízí k xDSL internetu zdarma buď bezplatné volání mezi čtyřmi mobilními čísly, nebo kabelovou televizi O2 TV, případně tablet Prestigio s Androidem. Stačí si jen objednat Internet na doma Optimal a pak si vybrat jednu ze tří výhod.

Nabídka platí od 1. srpna, podmínkou jejího využití je uzavření smlouvy na jeden rok. Výměnou za to si můžete vybrat jednu ze tří níže uvedených výhod.

Pro čtenáře našeho webu bude asi nejzajímavější bezplatné volání až mezi čtyřmi mobilními čísly O2, bez ohledu na to, zda se jedná o čísla s paušálem nebo předplacenou kartou. Volání není omezeno denní dobou, můžete si mezi sebou telefonovat bez jakýchkoliv omezení.

Druhou možnou výhodou je možnost získat až 46 programů v rámci kabelové televize O2 TV. Kromě základní nabídky O2 TV Flexi si totiž milovníci televize mohou vybrat další dva z programových balíčků: Děti, Seriály, Dokumenty, Filmy, Hudba, Styl a Sport. Pokud službu objednají prostřednictvím O2 eshopu, mohou do kombinace bez navýšení ceny přidat i balíčky: HBO, Kino, Cinemax a Privat a ještě získají pronájem set-top-boxu za korunu měsíčně (jinak za 49 korun).

Pokud vám ani jedna možnost nevyhovuje, můžete si nechat od O2 nadělit androidový tablet Prestigio s podporou Wi-Fi sítí.

Reklama