Máte nápad? Jste mladí? Přihlaste se do O2 Think Big

Reklama

O2 rozjíždí další kolo svého programu Think Big. Mladí lidé ve věku 13-26 let mohou na svůj projekt získat deset až sedmdesát tisíc. Stačí, když se do 27. 6. přihlásí a porota jejich nápad podpoří. Kromě toho získají školení, pomoc odborníků a telekomunikační služby.

Porota bude složená z odborníků z neziskového sektoru, zástupců médií, zaměstnanců společnosti Telefónica a také z mladých lidí, kteří již projekty realizovali. Mladí lidé musí svým projektem změnit své okolí k lepšímu, konkrétní zadání nebylo stanoveno. Celkem bude vybráno 150 projektů, mezi které O2 rozdělí 7,5 milionu korun.

Projekty můžete přihlašovat na www.O2ThinkBig.cz. Vybrané projekty budou vyhlášeny v průběhu srpna. Mladí lidé, kteří se svými projekty uspějí, absolvují víkendový vzdělávací seminář s lektory Prázdninové školy Lipnice a odborníky ze společnosti Telefónica. Vzdělávací kurz je zaměřený na rozvoj dovedností důležitých pro úspěšnou realizaci projektů. Během šesti měsíců bude mladým lidem s vedením projektu pomáhat i vyškolený mentor z řad zaměstnanců společnosti Telefónica. Kromě finančního příspěvku získají také telekomunikační balíček.

Reklama