MazeLock: hodně stylové odemykání (recenze aplikace)

Reklama

Nechcete si pamatovat PIN ke svému telefonu? Teď můžete mobil odemykat jedním tahem prstu, aplikace nabízí řadu grafických nastavení a jako zámek poslouží tlačítko pro menu. Jaké schéma zámku si zvolíte vy?

Aplikace MazeLock vaši pozornost vyzkouší hned po spuštění. Musíte odsouhlasit defaultní schéma zámku tak, abyste si mobil nezablokovali úplně. Po správném zadání jste připuštění k nastavení aplikace. Změnit se dá grafika na pozadí dle fotky z mobilu, mění se barva písma i spojovací linky. V zamknutém stavu telefon nadále prozradí čas, datum a informační ikony.

V systémovém nastavení se dá aktivovat autostart po spuštění mobilu; také autozámek dle nastavení 10 – 120 sekund. Za pozornost stojí možnost aktivace zámku mobilu dvojitým stiskem tlačítka vstupu do menu. Nemusíte tak sahat po klasickém zámku na boku telefonu. Úprava odemykacího tahu není nijak složitá, nejprve zadáte stávající, pak dvakrát po sobě nový. Směru se fantazie nekladou, nesmíte použít dvakrát jeden bod. Taktéž postačí ťuknutí do jediného bodu. MazeLock v bezplatné verzi ukazuje proužek s reklamou, za 50 Kč se jej zbavíte.

Cena: freeware, plná verze 50 Kč

Operační systém: Symbian

Odkaz na stažení

Reklama