mBank slaví narozeniny a rozdává iPhony 5

Reklama

Oslava 5 let fungování mBank probíhá během listopadu a prosince v sedmi českých městech. Na roadshow se dá zažít legrace s interaktivním bubnováním a ještě můžete získat jeden z iPhonů 5.

5 let mBank slaví originální roadshow, na níž je možné si zabubnovat melodii Ódy na radost. Tour objíždí sedm měst ČR, přesný plán je následující, ještě je stále možnost se účastnit:

Proběhlo: 7. 11. v Praze, 9. 11. V Brně

Ještě se bude konat: 23. 11. v Plzni na náměstí Republiky, 5. 12. V Ostravě na Jiráskově náměstí, 7. 12. Ve Zlíně na náměstí Míru, 11. 12. V Liberci v Jánské ulici a 14. 12. V Hradci Králové na Velkém náměstí. Akce se koná vždy 16 – 18 hod.

Program akce zahrnuje výuku bubnování s umělcem Tokhim, vytváří se společné rytmy. Každý účastník dostane speciálně laděnou trubku a pod vedením umělce společně vznikne rytmus.

Při té příležitosti mBank rozdává sedm iPhonů v tipovací soutěži. Otázka zní: Kolik lidí se dohromady zúčastní všech mBank bubnování ve městech, kam má pětiletá oslava mBank namířeno?

Odpovědi zasílejte v SMS ve tvaru:

MBANK(mezera)VASTIP(mezera)JMENO(mezera)PRIJMENI zasílejte na číslo 9001107. Cena jedné SMS je 7 Kč vč. DPH. Rozhoduje přesnost tipů, počítají se vydané trubky na akcích, výsledek se dozvíme po skončení roadshow. Další informace na http://www.vybubnujto.cz/

Reklama