mBenzin.cz – natankujte vždy nejlevněji! [aplikace]

Reklama

Objíždíte čerpací stanice a hledáte nejlevnější palivo? Nebo máte LPG a nevíte, kde načerpáte? Se vším elegantně pomůže aplikace, která využívá GPS polohu a nabízí aktuální ceny paliv ze stojanů.

mBenzin.cz_WP_6mBenzin.cz_WP_5

Vývojáři z Mobildrive.cz pustili ke stažení druhou verzi aplikace mBenzin.cz, tentokrát se dočkali majitelé Androidů. S touto aplikací se dozvíte o cenách paliv na čerpacích stanicích ve vašem okolí nebo tam, kam plánujete jet. Aplikace se od sebe liší především grafikou, jejich obsah je však stejný. Ceny paliv se dají aktualizovat pomocí uživatelů a tak se zaručují nejčerstvější ceny.

Další přehled aplikací pro nejlevnější tankování najdete v tomto článku.

Bezplatná aplikace využívá datových přenosů a vestavěných map, u Androidu tedy Googlu, u Windows Phone map Bingu. U čerpacích stanic najdete podrobné informace, filtrovat můžete podle toho, kde se nacházíte.

Aplikace mBenzin.cz je propojená s webem www.mbenzin.cz, tam lze plánovat cesty a výhodné tankování.

Aplikace v mobilu najde nejbližší stanici, nebo nejbližší nejlevnější. Filtrovat se dá přítomnost LPG a Ethanolu E85. Samozřejmě tu máme i vyhledávací okno pro zadání jakéhokoliv místa v databázi, tedy kam třeba míříte. Aplikace mBenzin.cz je nepochybně šikovným pomocníkem, ovšem její použitelnost závisí na tom, jak často se údaje aktualizují prostřednictvím řidičů.

mBenzin.cz pro Windows Phone

mBenzin.cz_WP_4 mBenzin.cz_WP_3 mBenzin.cz_WP_2 mBenzin.cz_WP_1

mBenzin.cz pro Android

mBenzin.cz_Android_2mBenzin.cz_Android_1

Reklama