Meizu začíná prodávat v Česku Meizu MX4 Pro

Reklama

Čínský výrobce Meizu doveze na český trh velmi omezený počet přístrojů MX4 Pro, které se vyznačují více než jednodenní výdrží i při zapnuté podpoře LTE. Seženete ho za necelých 14 tisíc.

To rozhodně není nízká cena. Co za ni tedy dostanete? Předně mobil s 5,5″ displejem, který se vyznačuje rozlišením 2 560 × 1 536 bodů. Obecně platí, že čím větší displej a čím více bodů má, tím vyšší spotřebou energie trpí. V tomto případě se ale výrobce zapřísahá, že díky použití technologie negative LCD má naopak spotřebu minimální.

Meizu_MX4_Pro_1 Meizu_MX4_Pro_2

O rychlý chod se stará osmijádrový procesor s maximální frekvencí 2 GHz a 3 GB paměti RAM. I při zapnutém LTE internetu vydrží, alespoň podle slov výrobce, až jeden a půl dne na jedno nabití. Meizu MX4 Pro je vybaven čtečkou otisků prstů mTouch ve spodní části pod displejem telefonu. Technologie mTouch umožňuje odemčení smartphonu i vlhkými prsty, přičemž rozpoznání správného uživatele a následné odemčení telefonu zabere pouhých 0,5 sekundy.

Meizu_MX4_Pro_3

Hlavní fotoaparát má rozlišení 20,7 Mpx, autofokus a blesk sestavený z LED diod. Dokáže natáčet 4K video v rozlišení 3 840 × 2 176 bodů. Přední fotoaparát má rozlišení 5 Mpx, což v pohodě stačí jak na autoportréty, tak na Skype hovory.

MEIZU MX4 Pro 32GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama