Mezi tarifem a předplacenkou: T-Mobile Twist Combi

Reklama

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi předplacenou kartou a tarifem s měsíčním paušálem, můžete si pořídit jakýsi hybrid mezi oběma možnostmi. T-Mobile má totiž dva „předplacenkové“ tarify Twist Combi, které vám vaši nerozhodnost pomohou vyřešit.

Jak tarify Combi fungují? Jedná se o předplacenou kartu, u které musíte pravidelně dobíjet určitou částku. Podle toho, jak vysoká ta částka je, se mění sazby za volání a textové zprávy. Uvážete-li se k pravidelnému dobíjení po dobu dvou let, dostanete navíc 20 % zdarma.

První tarif se jmenuje Twist Combi 300 (podrobnosti v našem Katalogu operátorů). Jak název napovídá musíte dobíjet minimálně 300 Kč měsíčně. Za to dostanete kredit ve výši 300 Kč (360 Kč ve variantě Hit při dvouletém úvazku), který můžete libovolně využít. Operátor vám navíc nabídne sazbu 5,90 Kč/min hovoru a 1,90 Kč za SMS.

Pokud vám tyto sazby připadají vysoké, uvažujte o tarifu Twist Combi 500 (podrobnosti v našem Katalogu operátorů). V tomto případě musíte dobíjet minimálně 500 Kč, operátor vám naděli kredit ve stejné výši (600 Kč u varianty Hit s dvouletým úvazkem). Sazby jsou v tomto případě zajímavější – 4,90 Kč/min hovoru, 1,20 Kč za SMS.

V obou případech jsou hovory účtovány po minutách, tedy dle schématu 60+60. Pokud chcete některý z těchto tarifů srovnat s libovolným jiným, můžete využít náš Katalog operátorů.

Reklama