MFF Vary: Vodafone, LG a O2 rozmazlují návštěvníky

Reklama

V Karlových Varech právě probíhá Mezinárodní filmový festival. Jedním z partnerů je Vodafone, dalším – stejně jako loni – LG. Zahanbit se ale nenechává ani O2.

Vodafone jako každý rok rozjede relaxační pláž u hlavního Vřídla. Kromě toho posílí ve Varech svou mobilní síť, která nabídne nejrychlejší možnou technologii LTE. To není nic nového, partner festivalu z řad operátorů vždy nabízí ve Varech to nejlepší, co má. Ostatně, i Vodafone tam před lety spustil své LTE jako na prvním místě v Česku.

Vodafone_Vary_plaz_6

Pozadu samozřejmě nezůstávají ani ostatní. Nejrychlejší LTE nabídne ve Varech i O2. To navíc prodává ve svých karlovarských prodejnách zlevněné LTE mobily a vyměňuje SIM karty na nejnovější LTE typ.

Když už jsem zmínil O2, to se snaží potěšit i zákazníky, kteří to mají do Karlových Varů přeci jen trochu daleko. Od 3. do 31. července nabídne ve své O2 Videotéce více než 70 vybraných festivalových filmů za sníženou cenu 30 Kč.

Do třetice pochválíme festivalové aktivity výrobce telefonů LG. V LG Zone v hotelu Thermal si mohou návštěvníci prohlédnout 4K OLED televizi 65EC970 s uhlopříčkou 65“ či panoramatickou 5K UHD televizi s úhlopříčkou 105“ (266 cm). Vystaveny budou i další UHD a OLED televize doplněné o produkty řady Music Flow.

LG Zone_Thermal Hotel

 

Od 4. do 8. července proběhne v LG Zone soutěž o LG G4. Návštěvníci si budou moci po dobu tří hodin zapůjčit LG G4 a během svého pohybu po festivalu vyzkoušet a pořizovat snímky. Do soutěže pak může každý účastník přihlásit tři své nejlepší fotografie na téma „Pociťte výjimečnost ve Varech“. Celkem sto nejzdařilejších fotografií bude následně umístěno v albu facebookové stránky LG CZ/SK a nejlepších patnáct fotografů si pak telefon LG G4 použitý při soutěži odnese. Zapůjčení telefonu je možné také rezervovat na webové stránce www.lgnakviff.cz.

Reklama