Mini projektor BenQ Joybee GP3: kino z mobilu!

Reklama

Výrobce BenQ představil zajímavý malý mobilní projektor, který najde uplatnění při promítání obrazu z mobilu. Jde to bezdrátově přes DLNA nebo dock Applu. Projektor nabízí i výkonné reproduktory.

BenQGP3_3BenQGP3_2

Malý a snadno přenosný projektor BenQ Joybee GP3 přináší zajímavé možnosti promítání obrazu z mobilu nebo tabletu. V základní výbavě myslí hlavně na Apple iPhone a iPod díky kolébce na horní straně. Umí však i bezdrátové sdílení přes DLNA technologii a to je mnohem pohodlnější.

BenQGP3_1   BenQGP3_6

Dobré mobilitě nahrávají rozměry 13 × 14 × 53 cm a hmotnost 560 g, snadno se vejde do dlaně. Velkou výhodou je vestavěná baterie s možností sledování obrazu až 2,5 hodiny. Vestavěná lampa dokáže zářit silou 150 lumenů při kontrastním poměru 10 000:1, což by mohlo stačit na šerou místnost. Projektor poskytne 16:10 širokoúhlý obraz 40 palců (asi metr úhlopříčky) ze vzdálenosti 1 m, použitelné maximum je 160 palců.

BenQGP3_4

Pro silné ozvučení pracuje dvojice 2W hlasitých reproduktorů. Projektor může být v pohotovostním režimu, takže reproduktory slouží pro poslech hudby. Další možnosti přehrávání filmů nebo prezentací nabízí slot SD karet nebo USB pro flash disky, současně tu je podpora Wi-Fi, kompozitní vstupy a HDMI. Možnosti projektorů jsou bohaté, cena také není nejnižší – 9 490 Kč.

BenQGP3_5

Reklama