Mio MiVue 388: další kamera do auta

Reklama

Mio rozšiřuje nabídku šikovných kamer do auta, které mohou nahrát okamžiky z nehody. Další model kamery Mio opět obsahuje otřesový senzor, umí nahrávat při parkování a nově má GPS!

MioMiVue388_5

Mio MiVue 388 je praktická kamera pro umístění na přední sklo v automobilu, kterou oceníte třeba při nahrávání jízdy ostatních řidičů. Mio už vyrobilo méně vybavené modely 338 a 358, o nich si přečtěte v našem článku.

MioMiVue388_3MioMiVue388_4

Novinka si vzala vzor model 358, shoduje se 2,4palcovým zadním displejem a objektivem s rozsahem 120 stupňů se skleněnými optickými členy pro dobrou kvalitu HD záznamu. V balení s kamerou dostanete nově i 8GB microSDHC kartu, nemusíte hned dokupovat.

MioMiVue388_1MioMiVue388_2

Nová kamera má GPS čip, takže se ukládají informace o poloze a rychlosti, hodit se může varování překročení rychlosti. Díky GPS kamera upozorní na radary, obsahuje jejich databázi, kterou aktualizujete po spojení s počítačem zdarma. GPS umožňuje záznam trasy a její projekci na Google Mapy. Zbývající výbava pamatuje na automatickou aktivaci záznamu díky otřesovému čidlu, to rovněž zapne nahrávání při události u zaparkovaného a stojícího vozidla.

MIO MiVue 388 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama