Mio MiVue 886 – je libo 4K obraz v autokameře?

Reklama

Mio připravilo pro motoristy ideální dárek, funkcemi našlapanou kameru, která nejen kvalitně nahraje vše kolem, ale pomůže najít auto, generuje knihu jízd a uzpozorňuje na celé úseky měřené radary.

 

Mio MiVue 886 patří mezi dražší autokamery na trhu, doporučená cenovka je 6 000 Kč. Na oplátku se pyšní 4K obrazem a praktickými funkcemi. Zařízení podporuje maximální kvalitu 4K se 30 snímky za sekundu, doboru volbou bude 2K rozlišení a 60 snímků za sekundu, fajnšmekři ocení 1080p a 120 snímků za sekundu! Výrobcew slibuje lepší obraz v noci , díky velkému snímači 1/1.8 pro jasný a sytější barvy. Video se ukládá na microSD kart us omezením 256 GB,. což je při 4K záznamu až 800 minut nahrávky. Kamera hlídá auto po nějakou dobu na parkovišti, obsahuje vestavěný akumulátor, pdole stavu nabití až 48 hodin v kuse. Reaguje na pohyby a otřesy auta a nahrává dění kolem.

Sdílení videa z kamery probíéhá vzduchem, Mio podporuje Wi-Fi hotspot do aplikace v mobilu. Podpora bluetooth v kamře navíc komunikuje s mobilem a tak v aplikaci navede k zaparkovanému autu. Součástí aplikace je také záznam jízd, cílů, rychlostí, času atd. Radary má Mio pohlídané díky databázi, lze aktualizovat právě přes aplikaci. Funkce Average Speedcam Alerts (výstraha před měřením průměrné rychlosti, zejména v měřených rychlostních úsecích) spolupracuje s funkcí chytrévýstrahy – tedy před přiblížením k měřenému úseku rychlosti kamera ukáže vzdálenost a čas v sekundách do koncové rychlostní kamery. Nechybí údaj o povoleném limitu a průměrné rychlosti, možná se tak vyhnete pokutám.

 

Reklama