Mionix Nash 20: maximální zvuk [recenze]

Reklama

Mohutná herní sluchátka udělají radost nejen pařanům, ale také posluchačům hudby z mobilu a počítače. Pyšní se skvělým designem a rovněž podáním zvuku.

MionixNash20_10MionixNash20_11

Mionix Nash 20 pocházejí od výrobce Mionix, který se zabývá výrobou herního příslušenství. Velká sluchátka Nash 20 zaujmou hned na první pohled svojí velikostí. Veliké náušníky mají vnitřní prostor na uši velký asi 5 × 6 cm a tak pojmou snad každé ucho. Konstrukce z pevného plastu obsahuje kovové pojezdy náušníků pro posun na hlavě.

MionixNash20_1MionixNash20_2

Sluchátka oplývají bohatým polstrováním jak na mostu, tak na náušnících. Jemná koženka je příjemná na dotek i po pár hodinách nošení a poslechu. Náušníky se navíc vyklápějí trochu do stran, takže na hlavě vše sedí perfektně. Design sluchátek zdůrazňují minimalistická loga na náušnících, povrch konstrukce je potažen tenkou vrstvou gumy. Sice je příjemná na dotek, ale zase chytá otisky a škrábance, s tím počítejte.

MionixNash20_3MionixNash20_4MionixNash20_5MionixNash20_6

Na levém náušníku najdete malé kolečko pro ovládání hlasitosti. V přední části se zase vyklápí mikrofon, zaklopením jej deaktivujete. Nožka mikrofonu je pružná a dá se přihnout blíže k ústům a rozhodně ji nezlomíte. Ze sluchátek vede 2m dlouhý textilem opletený kabel s dvěma jacky pro zapojení do mikrofonu a zvukového výstupu.

MionixNash20_8MionixNash20_7

Zvukový projev se bude líbit fanouškům her, sluchátka nejsou zbytečně přebasovaná, a rozhodně nijak výrazně nehučí a neduní. Hodí se tak na celodenní poslech či herní párty. Při poslechu hudby jim nejvíce vyhovuje klasika, zpěv, jazz a podobné, při rockových i tanečních tónech se produkce jakoby slévá do hutné masy hluku. Sluchátka zanechávají dobrý dojem z projevu, bytelnosti konstrukce, bohatého polstrování i doplňků jako je skryté ovládání hlasitosti, dlouhý kabel a sklopný mikrofon.

MionixNash20_9

Parametry Mionix Nash 20

  • Připojení: pozlacené 3,5mm jacky pro zvuk a mikrofon
  • Náušníky: 50mm neodymiové měniče
  • Délka kabelu: 2 m
  • Výbava: ovládání hlasitosti, sklopný mikrofon
Mionix Nash 20 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama