Mirror’s Edge: takhle rychle jste nikdy neběželi [hra]

Reklama

Majitelé Nokií Lumií tuhle nabídku musí využít, hra je pro ně nově zdarma! Kvalitní hra s 3D prostředím je nenechá vydechnout a 14 levelů se dá uhrát v kuse. Nechte se uhranout sympatickou dívkou, která nemá času nazbyt.

Mirror’s Edge patří mezi populární konzolové hry, která byla upravena i pro Windows Phone. Ještě před pár dny se za ni platilo, nyní netřeba utrácet ani halíř. Nainstalujte si hru, která trochu připomíná legendární Prince of Persia, jde o stylovou „hopsačku“ a plošinovku.

Hlavní hrdinku s výmluvným jménem Faith Connors, povoláním Runner, tedy běžkyně. Utíká před hrozbou smrti v městské džungli plné překvapení, včetně střelby z vrtulníků, ozbrojených nepřátel. Ovládání hry je opravdu jednoduché, stačí použít tahy swipe, tedy tahy prstu doleva, doprava pro směr běhu a pro skoky, lezení, podlezení budete tahat nahoru a dolů.

Prvními levely provede nápověda, pak jste v tom již sami. Nechybí příslušné checkpointy a bonusové balíčky, hra má rychlý spád a vaše běžkyně se pořádně zapotí, i když je směr běhu jasně daný. Faith umí šplhat po stěnách, skákat přes velké mezery, podjíždět překážky, lézt po lešení, houpat se na tyčích apod. Velkou pochvalu dostane grafika i zvukové projevy, uslyšíte i zvuky hlavní hrdinky, střelbu z vrtulníků apod. Pokud vás budou zvuky hry otravovat, v nastavení můžete vypnout, včetně hudby. Taková oddychová hra zadarmo musí být povinnou výbavou každého mobilu s Windows Phone!

Systém: Windows Phone 7.5

Cena: zdarma

Odkaz ke stažení: Windows Phone Store

Reklama