Mladí dostanou od O2 data, slevu na sluchátka, Bena Cristovaoa a Marcella

Reklama

O2 rozjíždí novou kampaň na své tarify pro mladé. Ty nejsou vázány na status studenta, pořídit si je může kdokoliv mladší 26 let.

Zákazníci s oblíbeným tarifem YOU 20 GB nebo YOU 5 GB získají na 30 dní neomezená data, majitelé tarifu YOU NEO si mohou vyzkoušet během tohoto časového úseku nejvyšší maximální rychlost. Možnost neomezených dat se vztahuje i na Můj první tarif.  Balíček je k dispozici od dubna do konce května v aplikaci Moje O2.

„K hraní her, sledování videí a surfování po sociálních sítích neodmyslitelně patří i bezdrátová sluchátka, která tvoří nutnou výbavu každého mladého člověka. Proto jsme se rozhodli k tarifům YOU přidat i slevovou tisícikorunu, kterou mohou naši mladí zákazníci využít třeba na O2 Pods, která po uplatnění slevy stojí jen 299 korun,“ popisuje Václav Dostál, který má v O2 na starosti prodej mobilních telefonů a dalších zařízení, a doplňuje „Potěšíme i fanoušky značky Apple slevou tisíc korun na AirPods Pro.” Slevu najdou zákazníci s tarify YOU v aplikaci Moje O2, konkrétně v nové záložce O2 Radosti.

Tarify YOU již tradičně podpoří i mediální kampaň s osobnostmi ze světa hudby. Novou tváří, kterou mohou zákazníci spatřit po boku zkušeného hudebníka Bena Cristovao, je charismatický Marcell.

Reklama