Mladí mohou u T-Mobilu vyhrát tarif na rok zdarma

Reklama

Každý, kdo do 30. září on-line uzavře smlouvu k paušálu Můj Student, může získat tarif na celý rok zdarma. Hraje se celkem o pět tarifů. Pro všechny účastníky má T-Mobile další zajímavé odměny.

Stačí si od 4. do 30. září on-line sjednat tarif pro mladé do 26 let Můj Student. Tím se zákazník automaticky zařadí do slosování o pět hlavních cen – měsíční paušál na rok zdarma. A je jedno, jakou nabídku pro mladé si vybere. Třeba Můj Student 100 (100 minut a SMS do všech sítí) a 7 GB dat za 425 Kč měsíčně, nebo Můj Student 100 a Neomezená data SD (20 GB plnou rychlostí, pak 3 Mb/s) za 675 Kč.

Za každé on-line sjednání dostane zákazník na první měsíc neomezená data zdarma a k tomu slevu 20 % do eShopu Freshlabels.cz. Kdo si k on-line sjednanému tarifu Můj Student vezme i telefon, tomu bezplatně navýší T-Mobile jeho měsíční datový limit o 1 GB, tedy celkem 24 GB během dvou let.

K uzavření smlouvy on-line s výhodou pro studenty stačí uvést rodné číslo dokazující, že uživatel ještě neoslavil sedmadvacáté narozeniny. U zákazníků mladších 18 let pak smlouvu může uzavřít zákonný zástupce. Smlouva je na dobu neurčitou a není potřeba se vázat na 24 měsíců. Tarify Můj Student si lze přidat do rodinného řešení Magenta 1.

Reklama