Mobil bez displeje a velký jako kreditka? Zoxcall FF+ je tady!

Reklama

Je to tenké, lehké jen 16 g a dá se z toho volat. Unikátní telefon pro volání, který má jen pár tlačítek a přitom je velký jako kreditka se už dá předobjednat.

 Zoxcall FF+ je počinem českých autorů a dost možná je snem mnoha vytížených uživatelů. Z tohoto telefonu lze totiž pouze volat a samozřejmě hovory přijímat. Telefon je velký jako karta v peněžence, přesné rozměry jsou 82 x 46 x 3,5 mm při hmotnosti 16 g. Díky slotu nanoSIM do něj dáte kartu z vašeho nadupaného smartphonu a máte klid. Tedy jste na příjmu nebo si zavoláte, ale nic jiného s ním neprovedete.

Tedy žádné vyrušování surfováním, zprávami z Messengeru, upozornění z Facebooku apod. Kdo s vámi chce mluvit, ten vám musí zavolat.  Zoxcall FF+ je alternativou pro smartphony, při nabití vydrží 24 hodin na příjmu, vypnutý pak 270 dní! Telefon nemá displej, nedá se na něm nic rozbít a měl by přežít i vlhkost. V nabídce bude na výběr z barevných krytů a druhů materiálu krytů. Předprodej za 990 Kč  startuje na www.zoxcall.cz, o měsíc později by měl být v ostrém prodeji.

Reklama