Mobil.cz má dva nové balíčky: třicítku a giga

Reklama

Virtuální operátor Mobil.cz zavedl dva nové balíčky, které si můžete aktivovat k jednomu standardnímu tarifu. Jedná se o možnost provolat 30 min za 57 Kč nebo prodatovat 1 GB nesníženou rychlostí za 300 Kč. Oba platí nanejvýš jeden měsíc.

První balíček se jmenuje Třicítka a obsahuje 30 minut na volání do všech českých sítí. Jeho platnost končí v okamžiku, kdy uvedený počet minut vyčerpáte, nebo uplyne třicetidenní lhůta. Za pořízení balíčku vám bude strženo z kreditu 57 Kč a můžete ho samozřejmě kdykoliv koupit znovu. Pokud se vám podaří provolat celý balíček, vyjde vás jedna minuta na 1,90 Kč (standardní sazba je přitom 2,20 Kč/min). Pozor, problém nastane v okamžiku, kdy ponecháte část balíčku nevyčerpanou, např. provoláte-li pouze polovinu minut, vyjde jedna na nevýhodných 3,80 Kč/min.

Druhý balíček nese název Rychlý Giga, stojí 300 Kč a obsahuje 1 GB dat vysokou rychlostí. Opět platí do vyčerpání FUP nebo do uplynutí třiceti dní, záleží, co přijde dřív. Připomínám, že Mobil.cz má datové přenosy zdarma, ovšem (s výjimkou stránek iDnes.cz) jen nízkou rychlostí. Pokud chcete rychlost vyšší, musíte dobít alespoň částkou 200 Kč. Tento kredit pak můžete normálně využít, ale přitom se vám zvýší rychlost do vyčerpání 200 MB. Balíček Rychlý Giga tak slouží pro případy, kdy se vám nechce dobíjet, nebo potřebujete větší množství dat.

Reklama