Mobil.cz má nový balíček Extra Data

Reklama

Virtuální operátor Mobil.cz přinesl zajímavý balíček pro ty, kterým 200 MB dat měsíčně nestačí. Za 60 Kč si mohou přikoupit dalších 80 MB, jejichž platnost je ovšem omezena na 10 dní od aktivace.

Balíček Extra Data spustil operátor v průběhu víkendu, dokonce kvůli tomu na čas odstavil samoobsluhu. Jak již bylo řečeno, po aktivaci balíčku vám přibude FUP s hodnotou 80 MB, na jehož vyčerpání máte 10 dní. Naopak z kreditu vám zmizí 60 Kč. Podobně jako u standardních dat dostanete SMS upozornění v okamžiku, kdy vyčerpáte 80 % FUP.

Když pomineme nový balíček, fungují data u operátora Mobil.cz následovně – po dobití částkou alespoň 200 Kč získáte okamžitě 200 MB na 30 dní. Po jejich vyčerpání nebo uplynutí zmíněné lhůty si musíte znovu dobít. To u mnohých zákazníků vede k problému s hromaděním nevyužitého kreditu, který dobíjejí jen kvůli datům.

Právě pro ně je nyní balíček Extra Data určen. Pokud bychom to měli přepočítat, za 200 MB (resp. 240 MB) na 30 dní byste v případě opakovaného využívání balíčku Extra Data zaplatili 180 Kč.

 

Reklama